Bob Marley Tribute door Rootsriders ft Mo Ali
20 jaar Rootsriders, 20 jaar in Bob Marley’s voetstappen | + NADAMENTEAl 20 jaar reizen Rootsriders, sinds 2017 samen met de Sudanese zanger Mo Ali, de wereld over in het spoor van hun muzikale held Bob Marley, nog altijd de onbetwiste Koning van de Reggae. Om dit jubileum te vieren vragen ze dit jaar aan alle Bob Marley fans welke nummers zij graag willen horen. En als eigen support spelen ze bovendien nummers van hun album Beautiful Day Beautiful Life dat onlangs verscheen.
Rootsriders werden in 2006 opgericht om de 25e sterfdag van Bob Marley te herdenken met een uitverkocht concert in de Melkweg in Amsterdam. Huidige lead zanger van The Wailers Mitchell Brunings, Shirma Rouse en Giovanca zijn bekende oudleden. In 2021 bereikte de band de finale van de eerste editie van het SBS6 programma: The Tribute, Battle of the Bands en stonden zij met de 3 medefinalisten in een uitverkochte Ziggo Dome. De band treedt veelvuldig op in het buitenland voor zowel eigen concerten als festival-optredens.
Support: NADAMENTE
Deze nieuwe queer pop- en reggaeband uit Barcalona heeft zich nooit helemaal thuisgevoeld binnen de Reggae-gemeenschap. Ze vonden dat het tijd werd om ons genre te verrijken met muziek vanuit hun eigen LGBTQ+ perspectief. Met hun eclectische en toegankelijke mix van soulvolle Pop en Reggae wil NADAMENTE een queer perspectief presenteren dat grotendeels ontbreekt in mainstream Reggae. Niet om te choqueren maar om te helpen om de aanwezigheid van queer mensen binnen Reggae te normaliseren.
Vooraf een hapje eten in ons restaurant? Je bent van harte welkom.


