In de soepele, maar toch rauwe muziek van Steffen Morrison weerklinkt het oude soul-geluid van grootheden als James Brown, Otis Redding en Marvin Gaye.
Tijdschema
19:30 Deuren open
20:00 Josh Island
20:50 Steffen Morrison
(tijden onder voorbehoud)
Al groeide de zanger ook op met de rock & roll van The Rolling Stones. Zijn laatste album Soul Revolution (2020) kreeg lovende recensies. Zijn laatst uitgebrachte singles zijn een indrukwekkend resultaat van Steffen’s zoektocht naar zijn meest persoonlijke songs tot nu toe. Met een overtuigende live reputatie zet hij op zondag 22 oktober een opzwepende soul show neer in onze Kleine Zaal.
Support act: Josh Island
Een vocale krachtpatser en soulvolle songwriter met adembenemende live shows. Josh Island is een pop singer-songwriter met sterke invloeden van soul en folk. Hij bouwt gestaag een loyale fanbase op in heel Europa. Zijn natuurlijke nieuwsgierigheid naar culturen en mensen komt tot uiting in zijn muziek, met het vermogen om geografische grenzen te overschrijden.
.png?itok=ywPNU4Km)