Nieuwsbericht
Vrijdag 20 januari 2012, Eindhoven
Florence + the Machine in de Effenaar
Op een betere manier kan je je valentijnsdag niet vieren: de rode schone Florence Welch vereert de Effenaar met een exclusief bezoek op 14 februari. Voor het eerst sinds het verschijnen van haar tweede album Ceremonials komt Florence + the Machine naar Nederland. De show in Paradiso was in sneltreinvaart uitverkocht, en ook deze show belooft bommetje vol te worden. Maar pas op: want voor deze show kun je geen kaarten kopen. Je kunt alleen een plekje in de zaal krijgen via winacties bij onder andere 3voor12 en Studio Brussel. Check de site van Universal voor meer informatie.
Maar we kunnen je wel verklappen dat we binnenkort via de Effenaar-nieuwsbrief, je een extra manier krijgt om kaarten te winnen. Dus schrijf je snel in!
Nieuw & in de voorverkoop
-
Zo 25 mrt `12
Effenaar Kids: Hippe Gasten
Start voorverkoop: Za 25 feb `12
-
Vr 30 mrt `12
Frisofeest
Start voorverkoop: Vr 24 feb `12
-
Do 10 mei `12
Orgel Vreten
Start voorverkoop: Za 25 feb `12
-
Wo 16 mei `12
Popquiz Marathon
Start voorverkoop: Do 01 mrt `12
-
Vr 14 dec `12
Eindhoven Metal Meeting
Start voorverkoop: Do 01 mrt `12
-
Za 15 dec `12
Eindhoven Metal Meeting
Start voorverkoop: Do 01 mrt `12
Wat luisteren wij?
-
Wo 22 feb `12
Austra – The Villain
-
Wo 22 feb `12
Austra – Hate Crime
-
Wo 22 feb `12
Austra – The Choke
Memories Can't Wait nu te koop!
Het boek 'Memories Can't Wait' bestellen kan hier.
Memories Can’t Wait is een beeldend boek met muzikale herinneringen aan 40 jaar Effenaar, geschreven en samengesteld door journalist en oud Effenaar-medewerker Niels Guns en ontworpen door ontwerpbureau Fabrique.
“Memories Can’t Wait schenkt de hoofdrol gul aan de artiesten. Dat vereist een sympathiek soort nederigheid, die wel iets zegt over de Effenaar.” (de Volkskrant, 4 sterren)
“Memories Can't Wait is niet alleen een prachtig boek voor mensen die een band hebben met Eindhoven of de Effenaar, maar voor elke muziekliefhebber die graag leest over zijn grote hobby. (File Under)
